Drobne ssaki – cykl warsztatów weterynaryjnych

W roku 2017 rozpoczynamy cykl warsztatów poświęcony DROBNYM SSAKOM. Pomysłów wiele, staramy się zaplanować je w taki sposób, żeby w możliwie najwyższym stopniu przyniosły korzyść naszym uczestnikom i spełniły ich oczekiwania.
Na początek zajmiemy się OKULISTYKĄ gryzoni i zajęczaków. Lek. wet. Oliwia Łobaczewska krok po kroku pokaże w jaki sposób przeprowadzić profesjonalne badanie okulistyczne. Dowiemy się też o wybranych chorobach narządu wzroku tych zwierząt.
Zapraszamy już 25-26.03.2017 r. Więcej informacji oraz rejestracja tutaj: http://www.wet-akademia.pl/choroby-oczu-zajeczakow-gryzoni-warsztaty/#more-3522
W kolejnym etapie cyklu, w maju, lek. wet. Agnieszka Wdowiarska przybliży nam ULTRASONOGRAFIĘ jamy brzusznej i klatki piersiowej u królików, kawii domowych, szynszyli, szczurów, małych gryzoni oraz fretek. Po więcej informacji wchodzimy tu: http://www.wet-akademia.pl/diagnostyka-ultrasonograficzna-drobnych-ssakow/#more-3534
Natomiast po wakacjach planujemy CHIRURGIĘ drobnych ssaków z lek. wet. Jakubem Kliszczem (stomatologia) i lek. wet. Anną Jałonicką-Rzepką (interna).
Na koniec prawdopodobnie jeszcze wrócimy do OKULISTYKI, by przećwiczyć podstawowe procedury chirurgiczne w wersji „mini”.
Już się nie możemy się doczekać!