Warsztaty z masażu zwierząt

Termin
11-12.09.2021

Prowadzący
mgr. Janina Dąbrowska
zoofizjoterapeuta

Warsztaty z masażu zwierząt
Dla kogo jest to szkolenie?

  • Dla właścicieli psów sportowych, którzy chcieliby nauczyć się nauczyć metod na  szybszą regenerację swojego psa po treningu czy zawodach
  • Dla osób zajmujących się dobrostanem zwierząt
  • Dla właścicieli starszych psów, którzy chcą poprawić ich formę i komfort życia
  • Dla właścicieli psów z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi, aby być w stanie wspomagać ich rehabilitację

Miejsce
Łódź 
Targi Zoologiczne InterPET , Łódź, Atlas Arena

PROGRAM

11.09.2021 (sobota) 
Sesje wykładowe
Masaż – definicja, działanie, zasady, metodyka
Techniki masażu
Wskazania i przeciwskazania

Sesja warsztatowa
Ćwiczenie w praktyce poszczególnych technik pomiędzy uczestnikami (ćwiczenia w parach)

Pokaz kompletnego masażu psa – zbieramy w jedną całość wszystkie poznane dotychczas techniki, które oprócz omówienia możemy tym razem obejrzeć na żywo i zadawać pytania w razie niejasności. Masaż wykonywany i omawiany przez zoofizjoterapeutkę Janinę Dąbrowską.

12.09.2021 (niedziela) 
Zajęcia praktyczne ze zwierzętami
Trenujemy wykonywanie poszczególnych etapów masażu wykorzystując techniki poznane poprzedniego dnia. Każdy uczestnik pracuje indywidualnie na swoim stanowisku, z własnym pacjentem. 

WAŻNE
Z doświadczenia wiemy, że praca z własnym zwierzęciem jest bardziej komfortowa dla uczestników warsztatu. Daje zdecydowanie większe możliwości, szczególnie w początkowej fazie nauki, gdy jesteśmy jeszcze nieco niepewni w przeprowadzanych manipulacjach. Dlatego istnieje możliwość przyprowadzenia własnego czworonoga na zajęcia praktyczne w niedzielę i takie rozwiązanie szczerze rekomendujemy. Nie jest to oczywiście obowiązkowe. Osoby, które nie będą miały takiej możliwości, będą pracowały na naszych zwierzętach.
W celu ułatwienia kwestii organizacyjnych, poprosimy o zaznaczenie stosownego pola w formularzu, w zależności od Państwa decyzji.

Koszt

850 zł – opłata obniżona, dla wpłat zrealizowanych do dnia 10.08.2021
900 zł – opłata regularna (nie później niż na 2 tygodnie przed szkoleniem)
W cenę wliczone są materiały szkoleniowe, poczęstunek podczas przerw kawowych, uczestnictwo w całym szkoleniu (części wykładowej oraz warsztatach).

Cena nie zawiera: lunchu, zakwaterowania.

UWAGA: Informujemy, że o ostatecznej rezerwacji miejsca na szkolenie decyduje kolejność spływania wpłat.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich pól i wysłaniu formularza (przycisk „WYŚLIJ”), na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z danymi do przelewu. W późniejszym terminie, na ten sam adres, możemy dosyłać szczegóły organizacyjne dotyczące szkolenia, dlatego prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność wpisywanego adresu.
UWAGA: W przypadku nieotrzymania potwierdzenia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM  i w razie konieczności skontaktowanie się z nami. 

Warsztaty Masaż psów

Czy podczas warsztatów będziesz pracował z własnym psem, czy z naszymi pacjentami?

pracuję z własnym psemnie mam możliwości zabrania własnego zwierzęciajeszcze się zastanawiam

Dane uczestnika

Numer ten potrzebny jest do wydania dyplomu potwierdzającego uczestnictwo w warsztatach i do przyznania punktów edukacyjnych (zgodnie z Uchwałą Nr 62/2011/V Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej z dnia 18 października 2011r.)

Osoby nieposiadające powyższego numeru, wpisują "0"

Dane do faktury

Uwagi

W jaki sposób dowiedzieli się Państwo o naszych warsztatach? Proszę zaznaczyć jedną z poniższych odpowiedzi lub wpisać własną.

ze strony Kliniki Bemowoze strony Akademii Fredwetod znajomegoz informacji e-mailowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez firmę Akademia Fredwet Dorota Lipińska z siedzibą w Wyględach przy ul. Kujawskiego 112 w celu organizacji i przeprowadzenia powyższego szkolenia. Podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury jest obowiązkiem ustawowym i wynika z Ustawy o podatku od towarów i usług. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu prawidłowego wykonania usługi.

Powrót